Series
Ratings
204
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 2.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
Midnight MassRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 5.0
Dexter: New BloodRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0- Brave Detectives 3Rated ★ 4.0
- Brave Detectives 2Rated ★ 4.5
Brave DetectivesRated ★ 3.0