Series
Ratings
39
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 2.5
Hur JunRated ★ 3.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0
The Good DoctorRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5