Series
Ratings
121
Win or LoseRated ★ 4.0
PluribusRated ★ 4.0
FleabagRated ★ 4.5
FleabagRated ★ 4.5
Peacemaker Season 2Rated ★ 4.0
Alien: EarthRated ★ 3.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
MurderbotRated ★ 4.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
The StudioRated ★ 4.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Scavengers ReignRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
CassandraRated ★ 4.0
Fallout Season 1Rated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
UnorthodoxRated ★ 4.0
Andor Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5