Series
Ratings
103
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
BootsRated ★ 3.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5- My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5