Series
Ratings
29
Alone in LoveRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
MaskRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 5.0