Series
Ratings
114
Low LifeRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 2.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
Super BandRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
VincenzoRated ★ 3.5
Kang's KitchenRated ★ 3.0
RevenantRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.0
High School Mystery ClubRated ★ 3.5
The Great Escape 4Rated ★ 3.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0