Movies
Ratings
810
Once We Were UsRated ★ 4.5
It FollowsRated ★ 0.5
SorumRated ★ 0.5
Wrong TurnRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 1.5
AbigailRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 3.5
It's What's InsideRated ★ 2.5
Ready or NotRated ★ 4.0
The Devil All the TimeRated ★ 4.0
ApostleRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
FollowingRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 4.5