Series
Ratings
104
TempestRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 2.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 2.5
Flower Ever AfterRated ★ 3.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 2.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 2.5- EXchange Season 3Rated ★ 2.0
EXchange Season 1Rated ★ 4.5
True BeautyRated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5