Series
Ratings
250
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.0
IT: Welcome to DerryRated ★ 4.0
TempestRated ★ 2.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.0
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 2.5
Dan Da DanRated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
DexterRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5