Series
Ratings
220
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 5.0
Heroes Next DoorRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 4.5
Low LifeRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 4.0
Law and The CityRated ★ 4.0
Head Over HeelsRated ★ 4.5
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Art of NegotiationRated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0