Movies
Ratings
637
Project Hail MaryRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.5
About FamilyRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.5
Golden SlumberRated ★ 2.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
Gladiator IIRated ★ 3.0