Movies
Ratings
15
Step UpRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
LucyRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.0
Mr. NobodyRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 0.5
OrphanRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 1.5
Despicable MeRated ★ 5.0