Titles you rated
Dong YiRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0