Series
Ratings
73
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Sharp2Rated ★ 4.0- Sharp3Rated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 5.0
Hogu's LoveRated ★ 4.0
Waiting for LoveRated ★ 2.5
The Vineyard ManRated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 3.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 5.0