Series
Ratings
24
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
Between Friendship and LoveRated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0