Movies
Ratings
30
InterstellarRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 2.5
Phone BoothRated ★ 5.0
Rising FearRated ★ 0.5
The Water DivinerRated ★ 0.5
Believer: extended cutRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
August RushRated ★ 1.0
I Am LegendRated ★ 2.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.5