Movies
Ratings
2246
War MachineRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 1.5
People and MeatRated ★ 3.5
The JudgeRated ★ 3.0- Don’t Go BackRated ★ 2.5
The People UpstairsRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Highest 2 LowestRated ★ 2.5
Project PowerRated ★ 1.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 3.0
After the HuntRated ★ 2.0
The GorgeRated ★ 1.5
The KillersRated ★ 2.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
OverlordRated ★ 1.5
BugoniaRated ★ 3.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.5
Event HorizonRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5