Series
Ratings
285
The Gilded Age Season 1Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.0
Queen of TearsRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The Bride of HabaekRated ★ 1.0
StartupRated ★ 2.0
My Roommate is a GumihoRated ★ 2.0
Jealousy IncarnateRated ★ 1.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 2.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 3.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 2.5
Alchemy of SoulsRated ★ 4.5
My DearestRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
VigilanteRated ★ 4.5