Series
Ratings
35
BigRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0