Movies
Ratings
593
MoneyRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
The WitnessRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Final Destination 2Rated ★ 3.5
Last Night in SohoRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5