Series
Ratings
42
Odd TaxiRated ★ 4.0- From the New WorldRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
The Law of UekiRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5