Movies
Ratings
617
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Color Out of SpaceRated ★ 3.5
Seven SamuraiRated ★ 5.0
MisericordiaRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
NosferatuRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5