Movies
Ratings
418
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 2.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Dolemite Is My NameRated ★ 4.0
PhantomRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 5.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5