Movies
Ratings
200
SpellboundRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 2.5
Mr. GoRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
Tough as IronRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 2.0
Marriage BlueRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
SpectreRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0