Series
Ratings
196
Battle of FatesRated ★ 1.5
The Art of SarahRated ★ 2.0
Jeffrey Epstein: Filthy RichRated ★ 3.0- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 1.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
The Murky StreamRated ★ 2.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
The ManipulatedRated ★ 2.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 2.5
- Physical: AsiaRated ★ 2.5
Gen V Season 2Rated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 0.5
House of the Dragon Season 2Rated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5