Titles you rated
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 2.5
It's NightRated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 2.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0- South ParkRated ★ 4.0
- South ParkRated ★ 4.0
South ParkRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 3.0