Titles you rated
PastaRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
- Switched at Birth Season 1Rated ★ 3.5
Blade ManRated ★ 0.5- Magic Warriors Mir & GaonRated ★ 3.5
Hello! My LadyRated ★ 4.0
Star's LoverRated ★ 0.5
Her Lovely HeelsRated ★ 0.5
Lovers of HaeundaeRated ★ 3.5
Daughters-in-LawRated ★ 4.0
Kyle XYRated ★ 3.5
Love CellsRated ★ 0.5
Mischievous KissRated ★ 2.0
Becoming a BillionaireRated ★ 3.0
Operation ProposalRated ★ 4.0
Ms. PerfectRated ★ 2.5
Romance TownRated ★ 3.5
My Secret RomanceRated ★ 0.5