Movies
Ratings
304
MotherRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
Death Note: The Last NameRated ★ 1.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Another Public EnemyRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 2.0
ShrekRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 2.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.5