Series
Ratings
41
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Yong PalRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0- 원피스 5기Rated ★ 3.5
- 원피스 4기Rated ★ 3.5
- 원피스 3기Rated ★ 3.5
- 원피스 2기Rated ★ 3.5
원피스 1기Rated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 3.0