Movies
Ratings
49
The ThievesRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 2.5
The KingRated ★ 3.0
The VanishedRated ★ 4.0
My Blueberry NightsRated ★ 5.0
The LoverRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
Salut d’AmourRated ★ 2.5
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.5
A MuseRated ★ 4.5