Movies
Ratings
379
Inside Out 2Rated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.0
Last LetterRated ★ 3.5
Last LetterRated ★ 2.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.0
The CourierRated ★ 4.0
F9: The Fast SagaRated ★ 2.0
South Park: Bigger, Longer & UncutRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 2.0
ShopliftersRated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 2.5
DolittleRated ★ 2.5