Series
Ratings
199- In/SpectreRated ★ 3.5
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 3.0- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 3.0
Lycoris RecoilRated ★ 3.0
86Rated ★ 5.0
86Rated ★ 5.0- Big Blue LiveRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Fate/Grand Order Absolute Demonic Front: BabyloniaRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
EndeavourRated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam Seed C.E.73 StargazerRated ★ 2.5
Mobile Suit Gundam Seed DestinyRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam SeedRated ★ 3.5
Hell Girl: Fourth TwilightRated ★ 2.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 2.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 4.0- Fairy TailRated ★ 3.5
- Fairy TailRated ★ 2.5