Series
Ratings
10
Fight For My WayRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 2.5
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 2.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.0