Titles you rated
- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 1.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5
School-Live!Rated ★ 3.5
Pending TrainRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Zombie Land SagaRated ★ 3.0
Legendary Head ShouRated ★ 3.5
I Will Be Your BloomRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 4.0