Series
Ratings
45
Ice Age: Scrat TalesRated ★ 3.5
Marvel Studios: Legends Season 2Rated ★ 3.5
Agatha All AlongRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 3.5
Blood FreeRated ★ 3.0- A-List to PlaylistRated ★ 4.0
- The FrogRated ★ 3.5
Han RiverRated ★ 2.5
Forky Asks a QuestionRated ★ 3.0
Detective Conan: Love Story at Police Headquarters ~Wedding EveRated ★ 3.0
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 3.5
Spider-Man Season 5Rated ★ 3.0
Spider-Man Season 4Rated ★ 3.5
Spider-Man Season 3Rated ★ 4.0
Spider-Man Season 2Rated ★ 3.0
Spider-Man Season 1Rated ★ 3.5
X-Men '97 Season 1Rated ★ 4.5- X-MenRated ★ 3.0