Titles you rated
Witch Hat AtelierRated ★ 1.0
The Amazing Digital CircusRated ★ 3.5
DororoRated ★ 1.5
Great PretenderRated ★ 2.5
Mr. TONEGAWA Middle Management BluesRated ★ 2.5
AjinRated ★ 4.5
AggretsukoRated ★ 4.0
Rilakkuma and KaoruRated ★ 3.0
Gal & DinoRated ★ 1.5
Kaiju No. 8Rated ★ 2.5
DAN DA DANRated ★ 2.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Fate/strange FakeRated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
The Elusive SamuraiRated ★ 4.5
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 4.0