Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
The MadnessRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
LIFERated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 5.0
Death to Snow WhiteRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 4.0