Movies
Ratings
14
Man in LoveRated ★ 4.5
Us and ThemRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Girl in the Sunny PlaceRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.5
The VillainessRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.5