Movies
Ratings
697
The FabelmansRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
War MachineRated ★ 3.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 3.5
Wuthering HeightsRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 3.0
Ivan Vasilyevich Changes His ProfessionRated ★ 1.5
SinnersRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.0
EraserheadRated ★ 2.5
100 MetersRated ★ 2.5
VagabondRated ★ 2.0
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 2.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 1.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.0