Titles you rated
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 3.0
A Virtuous BusinessRated ★ 3.5
QuartetRated ★ 3.5- High School Mystery Club 3 CommentaryRated ★ 2.5
- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 2.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 2.5
SkinsRated ★ 2.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 1.5
The Sound of MagicRated ★ 2.5- KakeguruiRated ★ 2.5
- KakeguruiRated ★ 2.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 2.5- Good PartnerRated ★ 2.5
DearestRated ★ 3.0
Political FeverRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 3.5
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 3.0