Series
Ratings
204
KarmaRated ★ 4.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.0
Record of RagnarokRated ★ 3.0
NEW OLD BOYRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Resident PlaybookRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
ShōgunRated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0- 코미디 리벤지Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 1.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0