Movies
Ratings
2565
BossRated ★ 3.0
The People UpstairsRated ★ 3.0
Persian LessonsRated ★ 3.5
The PactRated ★ 3.0
War MachineRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5- The First RideRated ★ 1.5
BugoniaRated ★ 3.0
ChristineRated ★ 3.0
Homeward BoundRated ★ 3.0
In the Tall GrassRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
A Cure for WellnessRated ★ 2.5- Omniscient ReaderRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 3.0
Pretty CrazyRated ★ 2.5- Murder ReportRated ★ 3.0