Series
Ratings
174
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 5.0
Black JackRated ★ 2.0
QuartetRated ★ 4.5
Hacks Season 2Rated ★ 4.5
Hacks Season 1Rated ★ 4.0- The Glorious Team BatistaRated ★ 3.0
Light of My LionRated ★ 4.0- よい子の味方 新米保育士物語Rated ★ 3.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0- The Quiz ShowRated ★ 3.0
Last Samurai StandingRated ★ 3.5
SPEC: ZeroRated ★ 3.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
SPEC: ShouRated ★ 3.5- Heaven Cannot Wait 2: The TeacherRated ★ 3.0
Tokujo Kabachi!!Rated ★ 3.0
99.9 Criminal Lawyer SpecialRated ★ 3.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.5