Series
Ratings
32
Blue TowerRated ★ 4.0
Midnight Horror StoryRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
The Great Escape 4Rated ★ 3.5
The Great Escape Season 3Rated ★ 4.5
The Great Escape 2Rated ★ 5.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
MashleRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 2.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0