Movies
Ratings
2842
MudbornRated ★ 1.0
Do Not EnterRated ★ 0.5
Predator: Killer of KillersRated ★ 3.0
Dracula: A Love TaleRated ★ 2.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
The HomeRated ★ 0.5
BallerinaRated ★ 1.5
FrankensteinRated ★ 1.5
A Writer’s OdysseyRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 1.0
A Working ManRated ★ 0.5
Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 2.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 1.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.5
WeaponsRated ★ 2.5