Series
Ratings
133- Interviews with Monster GirlsRated ★ 5.0
Komi Can't CommunicateRated ★ 5.0
takt op.DestinyRated ★ 2.0
Arifureta: From Commonplace to World's Strongest Season 2Rated ★ 5.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom! XRated ★ 5.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 5.0
Magical Girl OreRated ★ 5.0
Deca-DenceRated ★ 5.0
Dagashi KashiRated ★ 5.0
Seven Mortal SinsRated ★ 5.0
Assault Lily: BouquetRated ★ 5.0
Katana Maidens: Toji no MikoRated ★ 5.0
D4DJ Petit MixRated ★ 5.0
Uzaki-chan Wants to Hang Out!Rated ★ 5.0
Wandering Witch: The Journey of ElainaRated ★ 5.0
Domestic GirlfriendRated ★ 5.0
Rumble GaranndollRated ★ 5.0
Handa-kunRated ★ 5.0
Wonder Egg PriorityRated ★ 2.5
Gal & DinoRated ★ 5.0