Series
Ratings
52
Hirugao: Love Affairs in the AfternoonRated ★ 3.5
ClimaxRated ★ 1.0
Mad Concrete DreamsRated ★ 1.0
The Art of SarahRated ★ 2.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 2.5
LostRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 2.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 4.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0