Movies
Ratings
319
PearlRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Sick of MyselfRated ★ 3.0
InsideRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 4.5
Free GuyRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
RunRated ★ 3.5
Barking Dogs Never BiteRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5