Series
Ratings
43
Generation KillRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 4.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.5
The Last ShipRated ★ 4.0
The Last ShipRated ★ 4.0