Series
Ratings
38- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.5- DamoRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.5